«Архітектурне проектування» Модуль 1: Введення в архітектурне проектування». Курсовий проект 2 «Історико-графічний аналіз пам’ятника архітектури».

Метою курсового проекту є засвоєння принципів креслення класичних архітектурних форм на прикладі пам’яток архітектури, їх об’ємно-просторової, архітектурно-планувальної організації, органічного вписування в навколишнє просторове середовище з врахуванням історичних особливостей та природних умов.

Головна мета курсу це придбання студентами практичних навичок архітектурного проектування для подальшої архітектурної діяльності.

архітектура, архітектурне проектування, АП КП2

Конкретизовані завдання:

Конкретизованими завданнями вивчення дисципліни за змістовим модулем 1 «Теорія класичних архітектурних форм», курсовий проект 1 «Композиція класичних архітектурних форм», курсовий проект 2 «Історико-графічний аналіз пам’ятника архітектури» є практична підготовка студентів з питань:

-       закріплення та розвиток навичок попередньої композиційної та графічної підготовки;

-       ознайомити студентів з видами архітектурних ордерів;

-       ознайомити студентів з принципами креслення класичних архітектурних ордерів;

-       оволодіння на практиці навичками проектування будівель і споруд, дотримуючись правил композиції, архітектурних стилів;

-       оволодіння студентами вміння виконувати проектні роботи як самостійно, так і в групі під керівництвом лідера, подібні навички, що демонструють здатність до врахування строгих вимог до дисципліни, планування та управління часом.

Результати навчання.

У результаті виконання курсового проекту 2 «Історико-графічний аналіз пам’ятника архітектури» студент повинен:

знати:

-                етапи розробки архітектурного проекту;

-                історію створення обраного пам’ятника архітектури, особливості його архітектурного стилю, планувальних та архітектурних рішень, історичні відомості щодо епохи створення об’єкту;

-                мати навички креслення фасадів, планів, розрізів пам’ятника архітектури.

вміти:

-                розробляти композиційні рішення, використовуючи архітектурні елементи, креслення планів, фасадів та розрізів обраного пам’ятника архітектури;

-                правильно виконувати роботу на кожному етапі розробки архітектурного проекту;

-                мати навички захисту ідеї та презентації аналітичного матеріалу і архітектурного проекту.